Aktualności

REKOLEKCJE - 6-8 grudnia - ZAPRASZAM!

Szczęść Boże.
Zbliża się kolejna piąta edycja rekolekcji z liturgią w formie nadzwyczajnej rytu rzymskiego. Serdecznie już dziś zapraszam rodziny i osoby indywidualne do Otorowa (ośrodek Domowego Kościoła) w dniach 6-8 grudnia (piątek-sobota-niedziela) na Rekolekcje Adwentowe. Msze św. sprawowane będą w kościółku filialnym w Brodziszewie. Temat rekolekcji: "O cnocie nadziei i ufności w Bogu". Bliższe informacje podamy w najbliższych dniach.
z błog.
x. Dawid

REKOLEKCJE DLA RODZIN

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Zapraszam na rekolekcje dla rodzin i osób indywidualnych od 7 do 9 grudnia (piątek -niedziela) 2018 r. w Otorowie koło Poznania. Temat rekolekcji: "Wiara katolicka - nasz największy skarb". Oczywiście z Mszą w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.
Bliższe informacje u pana Adama Wize (tel. 603 755 301). 
z błog.
x. Dawid Pietras
 

BEZPŁATNE WARSZTATY CHORAŁOWE W ŚWIEBODZINIE- ZAPROSZENIE

Wielkimi krokami zbliżają się WARSZTATY CHORAŁOWE w Świebodzinie.

Od najbliższego piątku na cotygodniowych spotkaniach uczestnicy warsztatów będą przygotowywać antyfony łacińskie, które zaśpiewają na uroczystej Mszy Świętej w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, celebrowanej w Świebodzinie 26.11.2017 w intencji dziękczynnej, tj. w podziękowaniu za blisko sto lat niepodległości naszej Ojczyzny. Mszą tą rozpoczniemy w Świebodzinie obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości (1918-2018).

Prace nad Statutem Duszpasterstwa Wiernych Liturgii w NFRR w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Z radością informuję, że rozpoczęły się rozmowy z pionem duszpasterskim kurii biskupiej. Dotyczą one erygowania Duszpasterstwa Wiernych Liturgii w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Obecnie trwają prace nad podsumowaniem ośmiu lat funkcjonowania Mszy św. Tradycyjnej w naszym Kościele partykularnym. Jest już również przygotowany projekt statutu, konstytuującego to Duszpasterstwo. 
Proszę więc Was o modlitwę, by Duch Święty doprowadził nas do erygowania Duszpasterstwa.

Strony