REKOLEKCJE PT. "EUCHARYSTIA - ŹRÓDŁO I SZCZYT ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO" Z MSZĄ W NADZW. FORMIE - Otorów 22-29 lipca 2018; Rekolekcjonista: ks. Dawid Pietras [info w rozwinięciu]

Podobny obraz

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pragnę Was zaprosić na rekolekcje, które odbędą się w domu rekolekcyjnym w Otorowie (archidiec. Poznańska) w dn. 22-29 lipca br. [rozpoczynają się Mszą i kolacją w niedzielę, a kończą w niedzielę po obiedzie]. Tematem rekolekcji będzie "Eucharystia - źródło i szczyt życia chrześcijańskiego". Każdego dnia przewidujemy Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, adorację Najśw. Sakramentu i dwie katechezy. Nie zabraknie czasu na odpoczynek i wyciszenie. Chcemy więc zgłębić dar Eucharystii: Ofiarę Mszy św., dar Komunii św. sakramentalnej i duchowej, Rzeczywistą Obecność itd. Koszt od osoby za dobę to 55 zł. (oczywiście z pełnym wyżywieniem). Bliższe informacje u mnie [mój mail podany na górze strony, a także tel. do współorganizatorów: Adam: 603755301, Sławomir: 607168526 - Fundacja Świętej Rodziny].

W moim sercu zrodził się pomysł corocznych tygodniowych rekolekcji tematycznych w okresie wakacyjnym. Jest to więc najprawd. początek dłuższego cyklu rekolekcji. Prosimy Was, byście poinforomowali swoich znajomych, a szczególnie środowiska tradycji liturgicznej.

z kapł. błog.
x. Dawid