Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
NAJWAŻNIEJSZE BIEŻĄCE OGŁOSZENIA:
REKOLEKCJE DLA APOSTOLATU: W grafik wpisałem już Rekolekcje o św. Józefie. Serdecznie zapraszam w dniach 14-16 czerwca. Czeka nas ciekawa refleksja o Tym, kto wychował Zbawiciela i był mężem Maryi!
REKOLEKCJE W ŁAGOWIE LUBUSKIM: Zapraszam na kolejne katechizmowe rekolekcje: TURNUSY: 29 VI - 5 VII oraz 3-9 VIII (oba od poniedziałku do niedzieli); TEMAT: NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA CHRYSTUSA REKOLEKCJONISTA: Ks. Dawid Pietras FSSP; MIEJSCE: Łagów Lubuski; CENA: Dzieci w wieku 0-3 lat – bezpłatnie, Dzieci w wieku 4-15 - 900 zł., Uczestnicy od 16 roku życia - 1020 zł; ZAPISY poprzez e-mail: pietrasdawid@poczta.fm (podać imię i nazwisko, wiek, miejscowość zamieszkania, tel. kontaktowy, ew. diety); BLIŻSZE INFO bezpośrednio u mnie oraz po dokonaniu zgłoszenia.
ŻYWY RÓŻANIEC. Przez sms zostało przekazane moje krótkie słowo do członków Żywego Różańca. Dziekuję wszystkim za trwanie w tym dziele. Kontakt z zelatorem Damianem przez sms na nr 510 815 688 bądź e-mai: damianos445@interia.pl.
z błogosł.
x. Dawid Pietras FSSP
=================================================================
HARMONOGRAM MSZY ŚW. w Apostolacie Gorzowskim:
Wszystkie Msze św. w NIEDZIELE odbywają sie w kościele pw. Podwyż. Krzyża w Wojcieszycach (obok Gorzowa Wlkp.)
7 VI [II Niedz. po Zesł. Ducha Św.] - g. 15.00 [14.40 - litania do Serca Jezusa; po Mszy spotkanie w kościele z przeds. Fundacji z Krakowa o płk. Władysławie Polesińskim - wielkim Polaku i inicjatorze Apelu Jasnogórskiego; możl. zakupu książek o nim] [bez katechezy dla dzieci] [zmiana tajemnic różańcowych];
8 VI [pon.] - g. 7.30;
9 VI [wt.] - g. 7.30;
10 VI [śr.] - g. 7.30;
11 VI [czw.] - g. 19.00;
12 VI [pt.] [Urocz. Najśw. Serca Jezusa] - g. 19.00 [18.40 - Litania]
13 VI [sb.] - bez Mszy w Wojcieszycach [organizujemy wspólny wyjazd samochodami o 8.45 do miejścowości Święte koło Stargardu na odpust św. Antoniego z Padwy - na g. 10.30; po Mszy wspólny grill];
REKOLEKCJE O ŚW. JÓZEFIE:
14 VI [III Niedz. po Zesł. Ducha Św.] - g. 15.00 [14.00 - ADORACJA NAJŚW. SAKR.] [REKOLEKCJE O ŚW. JÓZEFIE - I dzień] [po Mszy spotkanie z dziećmi w ramach zakończenia katechezy tegorocznej, poczęstunek];
15 VI [pon.] - g. 19.00 [REKOLEKCJE O ŚW. JÓZEFIE - II dzień];
16 VI [wt.] - g. 19.00 [REKOLEKCJE O ŚW. JÓZEFIE - III dzień];
17 VI [śr.] - g. 7.30 ????
==================================================================
DALSZE OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
P.S. Zachęcam do zakupienia Mszalików Tynieckich, w których są wszystkie formularze mszy w ciągu roku. Warto zainwestować i kupić Mszalik z 1962 r., w którym są umieszczone wszystkie teksty. Podaję link, gdzie można nabyć Mszalik: https://debogora.com/product-pol-692-Mszal-rzymski-mszalik-codzienny-z-1...
P.S. GORZOWSKIE MSZALIKI Z CZĘŚCIAMI STAŁYMI
W zakrystii jest możliwość nabycia Mszalików z częściami stałymi - IV przepiekne odnowione wydanie Mszalika Gorzowskiego. Ofiara dobrowolna (umowna cena to 30 zł.).
P.S. STOWARZYSZENIE - MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA TRADYCJI GORZOWSKIEJ
Od kilku lat w Gorzowie Wlkp. funkcjonuje Stowarzyszenie 'DLA TRADYCJI'. Można za jego pośednictwem wspierać inicjatywy prowadzone w naszym Apostolscie. Będziemy wdzięczni za każdą ofiarę. Dlatego podaję numery kont:
13 1600 1462 1804 1246 3000 0001 - PLN (złotówki)
83 1600 1462 1804 1246 3000 0002 - USD (dolary)
29 1600 1462 1804 1246 3000 0004 - EURO.
P.S. OFIARY SKŁADANE NA TACĘ
Z serca Wam dziękuję za Wasze ofiary składane na tacę. Nie ukrywam, że Apostolat Gorzowski ma za zadanie utrzymać mnie w trakcie pobytu w Gorzowie Wlkp. To jest kwestia dojazdu, mieszkania, wyżywienia... Część z tych ofiar idzie także na utrzymanie kościoła w Wojcieszycach, czyli do dyspozycji proboszcza. Pamiętajmy też o tym, że miejscowi parafianie sprzątają i dekorują kościół w Wojcieszycach. To, co zostaje z waszych ofiar, wykorzystuję na cele tradycji gorzowskiej. Musimy także zwrócić koszta przyjazdu kapłanom, którzy u nas posługują. Wasza ofiarność jest wielka i to jest nieocenionym atutem tej wspólnoty. BÓG ZAPŁAĆ!
ŻYWY RÓŻANIEC:






